OBJEDNÁVKA

Na terapii se objednávejte zde.

Případně na telefonním čísle 606 764 407.

NITROŽILNÍ APLIKACE VITAMÍNU C

Nitrožilní léčba vitamínem C je určena k podpůrné léčbě řady onemocnění (např. recidivujících infekcí, alergií, artritidy, aterosklerózy, onkologických onemocnění), také stavů vyčerpanosti (po extrémních fyzických výkonech) a syndromu vyhoření. Také přispívá k lepší snášenlivosti protinádorové chemoterapie.

Pro koho je vhodná aplikace nitrožilní terapie vitamínem C?

Každému, kdo má:
• psychický nebo fyzický stres (včetně sportu)
• opakované infekce
• alergie
• revmatické choroby charakterizované např. bolestmi kloubů
• autoimunitní onemocnění (revmatoidní artritida, Crohnova choroba ad.)
• nádorová onemocnění

Proč nestačí podat vitamín C ústy?

Při podání vitamínu C ústy lze díky omezeným transportním možnostem střeva docílit jen nízké koncentrace vitamínu C v krvi, která postačuje k zajištění pouze běžných (fyziologických), nikoli však preventivních a léčivých účinků (protiinfekčních, protizánětlivých, protinádorových).

Jak nitrožilní terapie probíhá?

Po vstupní konzultaci s lékařem  můžete v naší infuzní místnosti  absolvovat nitrožilní  podání, pod dohledem infuzní sestry.Součástí vstupní konzultace je zhodnocení Vašeho zdravotního stavu a doporučení vhodné infuze.Aplikace nitrožilní terapie trvá 30 - 90 minut, podle vybraného typu.Po terapii je možné se ihned vrátit k jakékoliv činnosti, bez omezení.

Cena aplikace


Infuze 7,5 g vitamínu C

1.aplikace 550 Kč + 300 Kč vstupní vyšetření lékařem u neregistrovaných pacientu

každá další aplikace 500Kč

možnost zakoupit balíček 4 infuzí 1.600,- , 8 infuzí 3.100,-

registrovaní pacienti vstupní vyšetření lékařem nehradíInfuze 15 g vitamínu C

1.aplikace 1.000,- Kč + 300 Kč vstupní vyšetření lékařem u neregistrovaných pacientu

každá další aplikace 1.000 Kč

možnost zakoupit balíček 4 infuzí 3.700,- případně 8 infuzí 6.900,-

registrovaní pacienti vstupní vyšetření nehradíGluthation / TAD /1 amp

1.aplikace 500 Kč + 250 Kč vstupní vyšetření lékařem u neregistrovaných pacientů

možnost balíček 4 infuzí 1.500,-, balíčekCitikolin / 1 amp v 1 infuzi

1.aplikace 500 Kč + 300 Kč vstupní konzultace lékařem před podáním

každá další aplikace 300 Kč , možnost balíček 4 infuzí 1.200,-, možnost balíček 8 infuzí 2.400,-

Citikolin 2 amp v 1 infuzi : 1.aplikace 600,- každá další 400,-

balíček 4 infuzí á 2 amp 1.500,- balíček 8 infuzí 3.100,- /Vitamíny sk. B

1. aplikace 1.000,- Kč, 300,- Kč vstupní vyšetření lékařem u neregistrovaných pacientů

každá další aplikace 1.000,- KčViant / mix vitamínů

každá aplikace – 1.000,- Kč , možnost zakoupit také formou balíčku 4 terapie 3.500,- KčZvýhodněné Balíčky infuzí: 

Infuze vitamín C 15
balíček 4 terapií 3.700,- Kč
balíček 8 terapií 7.000,- Kč

Infuze vitamin C 15 a Mg 1 amp 1.200,-  Kč
Infuze vitamin C 15 a TAD (antioxidant 1 am ) 1.300,- Kč

Infuze vitaminová (mix vitaminových infuzí , dle doporučení lékaře )
balíček 4 terapií 3.700,- Kč
balíček 8 terapií 7.000,- Kč

Infuze antioxidační / TAD - 2 amp. nebo Thiogamma / 1 terapie 600,- Kč , balíček 4 terapií 2.200,- Kč, balíček 8 terapií 4.000,-Kč  NITROŽILNÍ LÉČBA VITAMÍNY SKUPINY B

Vitamíny skupiny B, souhrnně nazývané jako B-komplex, jsou esenciální látky, které zajišťují správné fungování našeho organismu. Dodávají tělu energii, podporují činnost nervové soustavy, přispívají k regeneraci pokožky a sliznic.

B1 (THIAMIN) působí příznivě na nervový systém a proti únavě. Nedostatek v přijímané potravě se projevuje např. periferními myopatiemi, vyčerpaností, ztrátou chuti k jídlu. Později se příznaky mohou stupňovat a objevují se deprese, podrážděnost jako důsledek neurologických degenerativních změn.

B2 (RIBOFLAVIN) je důležitý pro stav kůže, očí, pozitivní vliv má na funkci srdce a dalších orgánů, přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání. Zvýšenou potřebu vitamínu B2 mají lidé, kteří jsou léčeni antibiotiky, lidé trpící onemocněním štítné žlázy, celiakií, cirhózou jater nebo cukrovkou. Ženy, které užívají orální antikoncepci a osoby, které nepijí mléko, jsou také ohroženy nedostatkem riboflavinu.

B3 (NIACIN) je nutný pro uvolňování energie z potravy, pomáhá udržovat činnost nervové soustavy. Vyšší potřeba niacinu je u lidí s onemocněním ledvin, při horečkách, infekcích, v těhotenství, při kojení a ve stáří. Dále tké při zvýšené psychické a fyzické námaze, při konzumaci velkého množství alkoholu, při kouření a také při delším pobytu v znečištěném ovzduší.

B5 (KYSELINA PANTOTHENOVÁ) se vyskytuje ve všech tkáních těla a její funkce je nezastupitelná. Je součást koenzymu A a zlepšuje např. kvalitu kůže, vlasů a nehtů.

B6 (PYRIDOXIN) pomáhá léčit chudokrevnost, nervové potíže. Nedostatek se projevuje zvýšenou nervosvalovou dráždivostí (např. cukání víček, křeče), zapomnětlivostí, záněty sliznice dutiny ústní.

B7 (BIOTIN) má léčivé účinky na kožní léze, přispívá k udržení normálního stavu vlasů, pokožky a sliznic.

B9 (KYSELINA LISTOVÁ) se doporučuje ve zvýšeném množství užívat během těhotenství. Nízký příjem kyseliny listové také zvyšuje riziko depresí.

B12 (KOBALAMIN) je důležitý pro správnou funkci krvetvorby, je nezbytný pro správnou funkci nervového systému, zlepšuje paměť, podporuje koncentraci.

Všechny uvedené vitamíny skupiny B si mužete nyní dopřát ve formě Infuzní terapie v našem zařízení. Na tyto infuze se také vztahují ceny uváděné za Balíček infuzí.

NITROŽILNÍ LÉČBA ANALGETICKÁ

Aplikace analgetických infuzí je vhodná při bolestech zad, kloubů, hlavy (migréna) a bolestech v dalších lokalizacích.

K aplikaci infuzní terapie Vás doporučíme po vyšetření v našich ambulancích, dále je také možnost aplikace infuzí na doporučení jiného lékaře (ambulantní specialista – neurolog, ortoped, cévní apod.) V tomto případě je nutno přinést s sebou Poukaz k vyšetření s doporučením od odesílajícího lékaře.


Podání analgetických látek probíhá v ambulantním režimu, v době našich ordinačních hodin. Po celou dobu aplikace je zajištěn odborný zdravotnický dohled.

Cena aplikace

Cena aplikace analgetické infuze při bolesti zad je 400,- Kč.

V ordinaci máme  k dispozici dárkové certifikáty k aplikacím analgetických infúzí.

NITROŽILNÍ LÉČBA CHOLINEM

Nitrožilní léčba cholinem (citikolinem) je určena k podpoře kognitivních funkcí.

Mezi kognitivní funkce patří pamět, pozornost, rychlost zpracování informací, schopnost porozumět, vyjádřit se, protorová orientace atd. Jejich poruchy vznikají na podkladě zhoršení činnosti mozkové kůry, které může mít různé příčiny, jako např.: neurodegenerativní choroby (Alzheimerova nemoc, Parkinsonova nemoc), poruchy na základě poškození cévního zásobení mozku (vaskulární typ demence, cévní mozková příhoda) a další.

Citikolin (cytidin-5-difosfocholin) je látka tělu vlastní, která má neuroprotektivní účinek – pozitivně působí na strukturu a funkci mozkových buněk a tím přispívá ke zlepšení kognitivních funkcí.

Cena aplikace

Celková cena terapie je 800,- Kč a zahrnuje vyšetření lékařem před a po aplikaci a vlastní infúzi (účinná cytidin-5-difosfocholin /500 mg/, infúzní roztok, set k infúzi, spotřební materiál, aplikace).

V ordinaci máme  k dispozici dárkové certifikáty k aplikacím infúzí cholinu.

tel: 514 514 382 – Ordinace 1 a 2
tel: 514 514 756 – Ordinace 1 a 2
tel: 542 221 576 – Ordinace 3email: masarykova@doktorbrno.cz

Masarykova 427/31, Brno - město