PŘÍSTROJOVÉ VYBAVENÍ

TonoTrack (holter krevního tlaku)

Holter TonoTrack využíváme k nepřetržitému 24 hodinovému měření krevního tlaku.
Tato metoda pomáhá při diagnostice a správné léčbě hypertenze (vysokého krevního tlaku). Holter TonoTrack pro kontinuální  ambulantní měření tlaku


CoaguChek XS (stanovení INR)

přístroj pro monitoring INR naší ordinacePřístroj Coagucheck využíváme pro stanovení INR z kapilární krve. Užití najde při monitoringu léčby u pacientů na antikoagulační terapii.

i-Chroma Reader (stanovení CRP)

CRP měřič i-Chroma reader naší ordinaceC-reaktivní protein je ukazatel probíhajících zánětlivých procesů. Jeho stanovení může pomoci  rozlišit mezi virovými a bakteriálními infekcemi.

EKG Seiva Praktik

Tento mEKG Seiva Praktik naší ordinacealý EKG přístroj slouží ke snímání srdeční elektrické aktivity z povrchu těla pomocí hrudních a končetinových elektrod.

Visio Focus (bezkontanktní teploměr)

Bezkbezkontaktní teploměr visio focus naší ordinaceontaktní teploměr snímá infračervené záření vyzařované povrchem pokožky a vypočítává teplotu. Tímto přístrojem teplotu měříme namířením teploměru na střed čela.

Osobní váha a výškoměr SECA

Osobní váha s výškoměrem do 200 cm. váha SECA 769 naší ordinace

Otoskop s LED světlem

otoskop camedio naší ordinaceNaše ordinace disponuje otoskopem s vláknovou optikou a velmi jasným bílým LED světlem pro přímé vyšetření zvukovodu, bubínku a středního ucha.

Accu-Chek Performa (glukometr)

Přístroj pro měření hodnoty glykémie (hladina cukru v krvi), pro stanovení stačí malý vpich lancetkou do bříška prstu a do pěti sekund máme výsledek.

glukometr accu chek performa naší ordinace

Quo-Lab HbA1c (stanovení glykovaného hemoglobinu)

Analyzátor Quo-Lab používáme k rychlému stanovení glykovaného hemoglobinu.Analyzátor pro stanovování glykovaného hemoglobinu
Tato metoda pomáhá při komplexní péči o dispenzarizované diabetiky


Microlife BP A100 Plus (tonometr)

Tonometr Microlife BP A100 Plus používáme k měření výše krevního tlaku.Tonometr od firmy Microlife


Boso ABI 100

Přístroj boso ABI 100 využíváme k měření indexu kotník-paže (ankle-brachial index). Toto Bosso ABI 100neinvazivní vyšetření oscilemtrickou metodou slouží ke screeningu a včasnému záchytu ischemické choroby dolních končetin. 

Quick PLUS

QuickPlus analyzátorPřístroj Quick PLUS využíváme ke stanovování přítomnosti krve ve stolici (tzb. FOB test) a streptokokových antigenů z výtěru z krku. Urychluje a zpřesˇnuje onkologický screening a diagnostiku streptokokových infekcí.

Spirometr Medikro Duo

Medikro DuoMedikro Duo je přístroj 2 v 1 určený k detekci astmatu a ke screeningu chronické obstrukční plicní nemoci. Spirometrické screeningové testování lze provést v rychlém testovacím módu do 2 minut.

tel: 514 514 382 – Ordinace 1 a 2
tel: 514 514 756 – Ordinace 1 a 2
tel: 542 221 576 – Ordinace 3email: masarykova@doktorbrno.cz

Masarykova 427/31, Brno - město